Když partner řekne, že se zamiloval do jiné ženy

Konečně máte pocit, že se Váš život ubírá tím správným směrem? Máte práci, kterou zvládáte. Těšíte se ze spokojeného vztahu, kdy si proto říkáte, že Vy jistě nebudete patřit k párům, které se rozejdou. Jednoho dne však může přijít nečekaná rána.

Milenka ženatého muže – jednorázový úlet

Nic ještě není ztracené, a to ani v případě, že Vám partner řekne, že se bezhlavě zamiloval, kdy sice nic neplánoval, ale láska ho zasáhla tak silně a zčistajasna, že si nemůže pomoci. Nyní se budete pro změnu Vy cítit ublíženě, zatímco Váš partner bude mít pocit, že má křídla. K jeho pomyslnému vzlétnutí již jen potřebuje, aby se od Vás „odpoutal“. Způsob, jakým se zachováte, pak ovlivníte, zda Váš vztah skutečně skončí, nebo se třeba vzpamatuje, a Vy k sobě opětovně najdete cestu. Dejte partnerovi prostor, aby se sám vyjádřil. Je dost možné, že jeho nová láska bude jen úletem, obranným mechanismem na Vaši „proměnu“. To však dopředu nepoznáte. A protože je muž plný lásky, tak jen těžko si připustí, že se jedná například o lásku na týden, či měsíc.

Jak reagovat na přiznání partnera o jeho milence?

Je pochopitelné, že se Vám bude chtít křičet, spílat, ronit slzy, vyčítat. S tím vším však muž počítá. Vykolejíte ho, pokud nic z toho nebudete činit, respektive se nebude chovat jako hysterická žena. Jenže zachovat chladnou hlavu, je možné lehké po stránce teoretické. Jiné to bude, až budete skutečně postavena před hotovou věc. Pozor však také na vyslýchání, kdy si budete „hrát“ na ledovou královnu, muže posadíte před sebe, a budete se tichým hlasem zas a znova domáhat podrobností o jeho nové známosti. I v tomto případě byste mohla partnera odradit, od případných pozdějších pokusů, abyste se k sobě vrátili. Až si partner sundá zamilované brýle, a pozná, že má před sebou „normální“ ženu, pak je také možné, že se Vás pokusí kontaktovat. Zde pak zase není na místě, abyste mu povýšeneckým hlasem sdělila, že jste mu to říkala, že jste opět měla pravdu atd. Muž by se také mohl otočit ve dveřích, a již se neukázat.

«« Příčina touhy po cizí ženě Milenka ženatého muže – životní láska »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12149 (gejsa.cz#581)