Když partner řekne, že se zamiloval do jiné ženy

Konečně máte pocit, že se Váš život ubírá tím správným směrem? Máte práci, kterou zvládáte. Těšíte se ze spokojeného vztahu, kdy si proto říkáte, že Vy jistě nebudete patřit k párům, které se rozejdou. Jednoho dne však může přijít nečekaná rána.

Milenka ženatého muže – životní láska

Druhou variantou je, že milenka Vašeho partnera získá zcela jeho srdce. Jakmile se ocitnete v rozjetém vlaku, pak bohužel musíte počkat, než vlak zastaví na nejbližší zastávce. Ovšem i během cesty, kdy jste se najednou ocitla ve víru událostí, nemusíte jen tak nečinně sedět s rukama v klíně. V prvé řadě si řekněte, čeho vlastně chcete dosáhnout. Budete chtít muže zpět, nebo jste již ze vztahu natolik unavená, vyprahlá, že pro tuto chvíli nemáte dostatek energie na zosnování strategických plán? Či jste vlastně ráda, že je vztah u konce, a vzešel od partnera, protože Vy sama jste nevěděla, jak do toho? V prvních dvou případech skutečně nestačí být jen doma, a čekat, kdy se ozve telefon, či zvonek, že se k Vám muž vrací. Partner se totiž nyní nachází na obláčku lásky, a dokud z něj nespadne, pak nemá důvodu z něj slézt jen proto, aby si vyslechl Vaše výčitky, a chlácholil zlomené srdce. Snažte se být muži na blízko, ovšem nenápadně. Sledovat ho na každém kroku, není zrovna rozumné.Projděte změnou, tentokráte však skutečnou, kterou chcete Vy sama, například v podobě jiného účesu, změny šatníku aj. Buďte pro muže zase onou atraktivní a výjimečnou ženou, do které se zamiloval.

«« Milenka ženatého muže – jednorázový úlet Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12149 (gejsa.cz#581)