Manželská erotika

Řekne-li se manželství, pak se nejednomu muži mohou naježit chlupy. A řekne-li se manželská erotika, pak se zase mužům může vybavit obrázek vlažného sexu, který nemá s vášní pranic společného. Nemusí tomu tak být ani po letech společného soužití.

 

Nebudeme zastírat, že v manželství je soužití, jako takové, ale i sex o něčem jiném, než na začátku vztahu. To však ještě neznamená, že by manželství nutně muselo udusit vzájemnou lásku, stejně tak vášeň a nespoutanost po stránce sexuální. Vášeň, divokost a nespoutanost ve fázi zamilovanosti přijde sama. Po letech společného žití je však řada na Vás samotných, jestli si vášeň udržíte, či ji necháte uniknout. Nemá smysl si nalhávat, že to, co k druhému cítíte prvních pár měsíců, co jste spolu, budete cítit ve stejné intenzitě a míře, jako po pěti, deseti letech. Stále však mezi Vámi bude láska, porozumění, sympatie, jen tak trochu jinak. A v tomto případě opravdu platí, že jaké si to uděláte, takové to budete mít. Je velmi lehké říci, že manželství přináší nudu, konec sexu. Může tomu tak být, pokud budete jen tak nečinně čekat se založenýma rukama, jestli si Vás vzrušení samo nenajde.

Manželská erotika na začátku manželství »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12090 (gejsa.cz#384)