Načasování lásky podle počasí

Počasí, které venku panuje, nám může být nápomocné v potkání naší nové lásky. A vůbec nemusí být jen krásně slunečno, teplo, bezvětří. I v takovém tzv. psím počasí, kdy Vás déšť bičuje do tváře, a vítr strhává deštníky, můžete potkat životního partnera.

Když se chceme seznámit, tak se povětšinou rozhodujeme, kam zavítat. Volíme místa, kde předpokládáme, že potkáme nezadaného partnera, se kterým bychom mohli začít novou etapu našeho života. Volba místa však není jediným předpokladem na úspěch seznámení. V potaz je vhodné brát také počasí. Pro nevlídné počasí je příznačné, že více šancí budeme mít v uzavřeném prostoru. Pro krásné počasí je zase příznačné, že více šancí budeme mít venku. A pak je tu ještě nepřehlédnutelný fakt, že zatímco my můžeme považovat sněžení za počasí nepříznivé, jiní si v něm mohou přímo libovat. Není tedy od věci se také soustředit na výběr partnera podle toho, jaké počasí se mu líbí. Abyste pak nemuseli řešit dilema, že zatímco vy budete chtít jít ven, partner bude chtít být doma, či naopak.

Ideální počasí pro seznámení »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12081 (gejsa.cz#358)