Nejčastější příznaky nevěry

Podezříváte partnera, že vás podvádí? Chcete získat jistotu? Existují určitá znamení, že s vaší polovičkou není něco v pořádku. Trochu se mohou lišit u mužů a u žen, některé příznaky jsou společné. Jak poznat, že váš vztah ohrožuje nevěra?

Když máte podezření z nevěry

Pokud jste si všimli, že váš partner či partnerka se najednou chová jinak a máte podezření, že dochází k nevěře, musíte si ujasnit, zda chcete mít stoprocentní jistotu, že tomu tak opravdu je. Ne každý onu krutou pravdu zvládne a neví, jak se zachovat, co udělat. Vaše rozhodnutí může ovlivnit celý váš další život. Zvláště, pokud spolu již máte rodinu, společné bydlení atd. Je to sice nesmírně těžké, ale dobré postupovat promyšleně a zachovat si chladnou hlavu. Získáte-li jednoznačný důkaz, snažte se uklidnit. I když to bude chvíli trvat. Potom si promyslete, jak se k tomu postavíte.

Nevěra záletníka vyčerpává

Pravidlem je, že nevěrník či nevěrnice jsou po určitém čase ze svých záletů unaveni, vyčerpáni a svůj mimomanželský vztah ukončí. Především musí být pořád ve střehu, aby se nevěra neprovalila, musí myslet na detaily. Za prvé, si musí pamatovat veškeré své lži a výmluvy o tom, kde a s kým kdy byl. Záletník si ani neuvědomuje, jak podstatné je udržování těchto detailů v paměti. Jednou zapomene a ve svém partnerovi zaseje i drobná nesrovnalost v jeho historkách semínko pochybnosti.

I milenecký vztah zevšední

Nevěra je pro záletníky zpočátku úžasná věc. Zažívá chvíle, kdy se cítí jako v nebi, cítí neustálé vzrušení a napětí z nového vztahu, objevuje nové sexuální zážitky a poznává nového člověka, který mu ze začátku přijde tajemný, což je tak sexy! Jenomže časem se z nového stává opotřebované a i do mimomanželského vztahu se vkrádán rutina.

Hlavně jde o to, že záletník najednou zjistí, že mu tento tajný vztah zabere spoustu času. Potřebuje se soustředit na práci, fungovat pro rodinu a kde do toho pořád vměstnávat sex? Musíte pořád hledat vhodné místo, kde je nikdo nepozná, platit za pronajaté pokoje, vymýšlet výlety, kupovat dárky. Je to vyčerpávající časově i finančně. Toto by si měl každý podváděný partner uvědomit. Všeho nového se rychle přejí a nevěrníci se často rádi vracejí ke starému pohodlnému rodinnému životu.

Znamení, že vám partner zahýbá »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12119 (gejsa.cz#464)