Nejhorší ženské zlozvyky v posteli

V posteli se rádi předvádíme. Každý z nás chce předvést co nejlepší výkon, aby nás partner ocenil a trávil s námi milostné chvilky rád. Některé ženy ale místo, aby předvedly bezchybné erotické číslo, poukazují na své nedostatky.

Sex a poukaz žen na své nedostatky je zabiják

Ženy jsou štěstím bez sebe, když je muži považují za skvělé milenky, se kterými je sex parádní, nezapomenutelný a jedinečný. Častokrát by udělaly cokoli, aby byly v posteli u svých partnerů nenahraditelné. Někdy si však neuvědomují, že svým chováním si škodí. Některé ženy zkrátka v posteli dělají věci, které muži nejenom, že neocení, ale doslova je nesnáší. Které to jsou? Jejich výčet je širší. Některé mají za to, že když partnera při souloži kousnou do některé části těla, zvýší tím jeho touhu a vzrušení. Než se budete chtít před partnerem předvést a připravit pro něj nezapomenutelný sex, raději si přečtěte, jakému chování se v posteli** při sexu obloukem vyhnout.**

Jaké jsou nejčastější zlozvyk žen v posteli? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12132 (gejsa.cz#510)