Netradiční milostné polohy

Máte rádi sex? Milujete se svým partnerem často? Pociťujete ve vašem milostném životě stále častěji pocit nudy a stereotypu? Možná by váš sexuální život mohly okořenit nějaké netradiční polohy při sexu.

Pokud žijete v manželství nebo partnerství delší dobu, možná už vás váš sexuální život začíná trochu nudit. Stále stejné milování časem přestává být vzrušující a někdy může vést i k nespokojenosti, nenaplněnosti a znuděnosti z partnerského života. Pokud byste váš sexuální život rádi trochu oživili a okořenili, přinášíme vám pro inspiraci několik netradičních sexuálních poloh. Některé jsou náročnější na fyzickou kondici a rovnováhu, takže je možné vnímat je i jako zdraví prospěšné cvičení.

Poloha dřepy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12054 (gejsa.cz#219)