Originální oslava výročí svatby

Jednou za rok to přichází, vždy ve stejný den. Výročí svatby. Každá žena má ráda, když je důvod něco ve vztahu slavit, natož výročí svatby. Pro některé páry je to den jako každý jiný, pro jiné však velmi významná událost, na kterou se chtějí připravit.

Výročí svatby

Manželství pro většinu lidí znamená mnoho. Manželství se musí hýčkat, aby vydrželo co nejdéle, pokud možnost navěky. Jsou páry, kterým na vzájemném pohodovém vztahu záleží víc, než na čemkoliv. Proto berou i výročí svatby za událost, kterou je třeba naplánovat a kterou si chtějí užít. Ženy se obvykle na den výročí svatby těší, vymýšlejí, čím by den zpestřily nebo jak by partnera překvapily, aby si i on uvědomil, že tento den je něčím výjimečný. Po mužích se toho až tolik nechce. Je úspěch, když si vůbec vzpomenou, že se před tolika a tolika lety ženili. Je však také úspěchem, pokud je vůbec co slavit. Dnešní doba manželství moc nepřeje. Ta manželství, která jsou bez mráčků a spokojená, jsou spíše raritou. Je dost takových manželství, v nichž jsou vztahy napjaté, kde to skřípe a je jen otázkou času, kdy půjdou partneři od sebe. Jestliže patříte mezi ta šťastná manželství, važte si toho a vždy buďte rádi, že můžete svůj svazek každý rok krásně oslavit.

Jak by měla vypadat ideální oslava výročí sňatku? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12124 (gejsa.cz#479)