Partnerský vztah bez svobody

V pohádkách je to tak prosté. Láska totiž přemůže veškeré zlo i nástrahy, kdy pak dvojice spolu šťastně a spokojeně žije. Láska, sama o sobě, však tak prostá není. Láskou totiž můžete také druhého doslova zahltit.

 

Milujete, a tak chcete druhému dokázat, jak moc pro Vás znamená. Nejradši byste se rozdali, a to jak z hlediska citů, tak časových možností. Je však stejného názoru i Váš protějšek? Myslíte, že ke spokojenému vztahu postačí láska? A co důvěra a vzájemná tolerance, jak je to s nimi? Milujete, a tak i plně důvěřujete, a jste v maximální míře tolerantní? Zkuste se však zeptat sami sebe, do jaké míry se u Vás důvěra a tolerance skutečně vyskytuje. Dost možná, že druhého sice milujete, ale neposkytujete mu dostatečnou svobodu. Partnerský vztah není o tom, že spolu musíte trávit každičkou hodinu, kdy jste bdělými, a nespíte. I když tvoříte pár, pak nic se nemění na tom, že každý potřebuje mít možnost pomyslně roztáhnout křídla, a vzlétnout, aniž by musel očekávat tvrdý pád, či náraz do skla. Partnerství není klecí, byť zlatou, kdy zlato je Vaše láska. Jenže fakt, že se možná Váš partner v kleci cítí, může být důvodem, proč otázka manželství není na pořadu dne.

Volný čas – společně strávené chvíle s partnerem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12103 (gejsa.cz#428)