Sex až po svatbě

Máte nutkání vydržet s prvním sexem až na svatební noc a darovat tak svému budoucímu manželovi či manželce to nejcennější, co máte? Líbí se Vám představa, že budete celý život patřit pouze jednomu jedinému člověku?

Sex až po svatbě

Někteří si sex až po svatbě neumí ani představit, navíc ti, kteří se svým sexuálním životem začali ještě v pubertě, jiní si nedovedou představit, že by se s partnerem vyspali dříve, než o svatební noci. Samozřejmě je mezi námi více těch, kteří žijí sexuálním životem již před svatbou, protože je mnoho lidí, kteří ani nejsou přesvědčení, zda se vůbec někdy ženit či vdávat chtějí. Přemýšlíte, zda se vůbec dá vydržet bez pohlavního styku několik let a přitom chodit nebo přímo žít s partnerem? Věřte, že dá. Ale není to jednoduché. Pro většinu lidí je sex zcela přirozenou potřebou. Stejně, jako lidé touží po dobrém jídle, po vychutnání si výborného vína, tak lidé touží po sexu. Některým ale stačí, se pouze vodit za ruku, líbat se a mazlit. Nic víc nepotřebují. Nebo to alespoň tvrdí. Zvláště v prvních týdnech zamilovanosti je jistě velmi těžké odolat pokušení vyspat se s partnerem, neboť na začátku každého vztahu je mozek spíše vypnut a centrum myšlení je přesunuto do zcela jiných míst. Zřejmě i z toho důvodu je těch, kteří vydrželi v celibátu až do svatební noci, opravdu minimum a jde spíše o raritu.

Pozitiva sexu po svatbě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12155 (gejsa.cz#612)