Sex až po svatbě

Máte nutkání vydržet s prvním sexem až na svatební noc a darovat tak svému budoucímu manželovi či manželce to nejcennější, co máte? Líbí se Vám představa, že budete celý život patřit pouze jednomu jedinému člověku?

Negativa sexu po svatbě

Odkládaný sex může mít vedle pozitiv také jistá negativa. Může se stát, že lidé, kteří čekají, jsou pak nemile překvapeni. Každý z nich může mít zcela odlišné představy o pohlavním životě. Rozhodně neznamená, že pokud dva lidé čekají na své** poprvé až po svatbě**, že si budou ve všem pasovat, že budou stejně sexuálně náruživí a že budou od sexu očekávat to stejné. Některé ženy tím, že na sex čekají mnoho let, poté, když už můžou se svým manželem spát, nepřijdou sexu na chuť, neboť jsou zvyklé být bez něj a intimním chvílím s manželem se vyhýbají, nebo svůj sexuální život omezí opravdu pouze na nejnutnější potřeby manžela. Muži, kteří začínají se sexuálním životem po svatbě, můžou mít problémy s předčasnou ejakulací. U některých manželství dochází dokonce brzy po svatbě k rozvodu a to např. v případech, kdy spolu partneři před svatbou chodili mnoho let. A vzhledem k tomu, že spolu ani jednou za tu dobu neměli sex, jiskra ze vztahu se pomalu ztrácela, jejich život neměl žádný náboj a stali se z nich, jak se říká, bratr a sestra. Po svatbě, kdy už spolu konečně mohli začít sexuálně žít, tak už jim to nešlo, neboť se již vzájemně nevzrušovali a veškerá touha, která se nejčastěji využívá na začátku každého vztahu, byla pryč.

«« Pozitiva sexu po svatbě Sex až po svatbě nejen pro panny a panice »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12155 (gejsa.cz#612)