Sex až po svatbě

Máte nutkání vydržet s prvním sexem až na svatební noc a darovat tak svému budoucímu manželovi či manželce to nejcennější, co máte? Líbí se Vám představa, že budete celý život patřit pouze jednomu jedinému člověku?

Kde může nastat problém?

Ti, kteří se rozhodli počkat se sexem na toho pravého a vyspat se s ním až po svatbě, můžou mít problém najít partnera, který bude ochoten čekat až do svatby. Není jednoduché si najít partnera k běžnému partnerskému životu, tak, aby si dvojice opravdu seděla, natož najít partnera, který bude mít stejný zájem a chtít spát s tím druhým až o svatební noci. Většina mužů nebude trpělivá a nejpravděpodobněji bude chtít začít sexuálně s partnerkou žít do půl roku po seznámení, ideálně do několika málo týdnů. I když žena potká toho pravého, který je ze začátku ochoten rovněž počkat do svatby, vztah se může rozpadnout právě kvůli absenci sexu.

«« Co je na sexu po svatbě lákavého? Jaká rizika hrozí o svatební noci? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12155 (gejsa.cz#612)