Sex s nejlepším kamarádem

Máte nejlepšího kamaráda, se kterým trávíte ráda volný čas, svěřujete se mu a smějete se s ním? Napadlo Vás, jaké by to asi bylo se s ním vyspat? Myslíte, že byste si úžasně rozuměli i po této stránce? Je to možné.

Přátelství a sex

Vždycky se Vám líbil Váš nejlepší kamarád? Je chytrý, krásný, zábavný a nezkazí žádnou srandu? Navíc je i přitažlivý a ženy se na něj lepí? Pozor. Jde o Vašeho nejlepšího kamaráda. Nejlepší kamarádi jsou od kamarádění, ne od sexu. Mnoho lidí si sex s nejlepším kamarádem nedovede představit. Zřejmě proto, že jej zná jak své vlastní boty, ví, jaké partnerky se mu líbí, zná jeho** sexuální zkušenosti** z jeho vyprávění. Navíc když se znají od malička, žili spolu v jedné ulici nebo v jednom panelákovém vchodu a i dětství spolu trávili společně. Někteří si však takový sex představit dovedou a dokonce o něm sní.

Musí sex mezi kamarády znamenat konec přátelství? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12151 (gejsa.cz#590)