Seznamování na internetu

Současná změna společnosti přináší také změnu ve způsobu hledání partnerů. Často můžeme slyšet příběhy o partnerech, kteří mají dlouhodobý a pevný vztah a seznámili se právě na internetových seznamkách. Názory na tento způsob seznámení jsou různé.

Jaký je váš názor na seznamování na internetu? Může vzniknout a fungovat vztah, když se muž a žena seznámí na sociální síti nebo na internetové seznamce? A co pravidla bezpečnosti při seznamování na internetu? Pojďme se společně podívat, co je důležité dodržet při seznamování na internetu a jaká jsou bezpečnostní pravidla. V současné době se stal internet běžnou součástí našich životů. Na internetu trávíme spoustu našeho času a tak není nic zvláštního na tom, že si zde najdeme i svého budoucího partnera. Spousta partnerů se poprvé seznámila právě na internetu a naopak spousta lidí má s internetovým seznamováním negativní zkušenost. Mnoho lidí si taky na internetu běžně píše, ale ve skutečném životě se nikdy nesetkají. A někdo nevěří na internetové vztahy vůbec a raději se vydává hledat partnera někam do skutečného světa.

Jaké jsou výhody flirtování na internetu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12104 (gejsa.cz#429)