Skupinový sex

Rádi byste poznali nový erotický zážitek? Co takhle vyzkoušet skupinový sex, navštívit nějakou swingers akci? Podívejme se, jak se u nás skupinovému sexu daří a co od něj můžete očekávat.

Někteří po něm touží, jiní si jej pouze představují, další pravidelně navštěvují swingers kluby. Skutečně hromadnému sexu se však oddávají jen někteří. Některé páry jej chtějí vidět a být viděny, jiní se spokojí jen s jedním párem či trojkou. Řeč je o skupinovém sexu.

Historie skupinového sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12043 (gejsa.cz#117)