Tchýně - radost či starost

Někdo si nemůže vynachválit tchýni, která je miliónová. Tchýně pomůže, ale nijak svými názory a zkušenostmi nezasahuje do rozhodnutí mladých. Někdo však naopak nemůže svoji tchýni ani vystát, a při pomyšlení na ni, jedinci hned vyskakují pupínky.

 

Co naplat, ať je to jak je to, tak mladí by měli bydlet sami bez svých rodičů. Dokonce i takový dvougenerační domek může napáchat ve vztahu nemalé škody. Snaha o „zavřené dveře“, které se otevírají, jen když mladí chtějí, může být zpočátku. Je však jen otázkou času, kdy se střetnou názory rodičů a dětí. Střety, zprvu nevinně vypadající, se pak mohou vyklubat i v otevřenou válku, kdy je cílem jen zasadit větší úder tomu druhému. Velké rodinné domky mohou být útulným domovem, útočištěm, ale jen pro žití jednoho páru, ne dvou, či žití různých generací. Pokud je pak domek příliš prázdný nevyužití, mohou rodiče zvát mladé na obědy, oslavy aj. Možnost bydlení u nich je dobrou přechodovou záležitostí, ne však stálou. Statistika rozvodovosti hovoří zcela jasně. A není výjimkou, že k ní přispívají právě i důvody neshod mezi mladými a rodiči.

Tchýně - proč jsou neoblíbené »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12068 (gejsa.cz#312)