Velikost penisu - metody a způsoby zvětšení

Velikost penisu představuje pro muže odjakživa zdroj nejistoty. Přáli byste si i Vy delší penis a vážně uvažujete o chirurgickém zákroku či použití některého z doporučujících výrobků? V následujícím článku se o zvětšení penisu dozvíte vše!

U běžného Evropana je průměrná délka penisu deset centimetrů v "klidném" stavu. Tmavší rasa mívá penis o několik málo centimetrů delší, žlutá rasa zase menší. Toto číslo je však pouze předběžné a průměrné, spoléhat se na něj nemůžeme. Se stopořením nabude penis velikosti až o jednu čtvrtinu! Na sexuální uspokojení ženy to však nemá žádný vliv.

Na velikosti (ne)záleží »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12037 (gejsa.cz#48)