Výměna manželek

Co se Vám vybaví, když se řekne výměna manželek? Zapátráte v paměti, a vzpomenete si na reality show v televizi? Či Vám začne pracovat fantazie na plné obrátky, kdy si představíte, jaké by to asi bylo vyměnit si navzájem manželky s kamarádem?

 

Nebudeme se zabývat ani reality show, ani filmem, ale skutečným životem, ve kterém je vše možné. Budeme se zabývat možností, kterou můžete zkusit, pokud byste chtěli vyzkoušet na čas žití s jiným člověkem, aniž byste za Vaše činy pak byli potrestaní. K výměně manželek totiž nemůže dojít, pokud se na daném dobrodružství páry nedohodnou. Je jen malá pravděpodobnost, že by oba dva muži své ženy do výměny tlačili násilím. Těžko by jim takovýto počin přinesl okořenění jejich manželství. Spíše by se jejich partnerské, manželské žití ubíralo směrem ke konci.

Stereotypní způsob žití »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12085 (gejsa.cz#371)