Vyplatí se zopakovat vztah s bývalým

Nejednomu z nás se stalo, že učinil rozhodnutí, kterého pak litoval, či si říkal, co kdyby. A tak, co kdyby druhý pokus s partnerem opravdu vyšel? Co když je ten, kterému jste řekli sbohem, skutečně tím pravým?

 

Život je plný otázek. Pokud vstupují do naší „hry“ i další osoby, pak otázek přibývá. Zvláště pak osobní život vnímáme jako něco křehkého, co si chceme chránit, ale současně bychom chtěli sdílet ještě s někým jiným naše pocity. Každý z nás je však jiný. A tak se častokráte mohou naše vzájemné představy a plány rozcházet. Rozchod může být i skutečný, kdy se buď dohodneme na ukončení vztahu, nebo jeden dá druhému sbohem, ať už jakýmkoli způsobem. Samota společně s prožívajícími pocity, pak s námi může nepěkně zamávat. Může v nás začít hlodat semínko pochybností, zda přeci jenom jsme neuchopili vztah za špatný konec, a nyní bojujeme s kolosální chybou. A tak, má možnost být ukončený vztah znovu vzkříšen? A proč se vůbec pokoušet zopakovat vztah s ex? Inspiraci najdete v našem článku.

Rozchod s partnerem »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12115 (gejsa.cz#459)