Vyznání lásky květinou

Květiny přináší do našeho života radost. Vhodně zvolené květiny dokážou život prozářit, ale také napovědět, co k druhému cítíte, podarujete-li partnera květinou. Které květiny jsou vhodné pro vyznání lásky?

Láska může být něžná, jemná, ale také pichlavá, jako kaktus, či bodlák. Darovat ženě kaktus jako důkaz lásky se nijak nevylučuje. A to zvláště, pokud je žena milovnicí kaktusů, a zakládá, či již má nějakou tu sbírku. A bodlák také nemusí být tak nevhodný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Samozřejmě, pokud by muž utrhl na louce bodláčí, pak s takovou květinou by moc u ženy nepochodil. Také by se muž mohl dočkat toho, že ho žena bodláčím přetáhne. Zajdete-li však do specializovaného květinářství, pak zde můžete vybrat bodlák, který ženu rozhodně neurazí, naopak potěší.

Květina jako vhodný dárek pro ženu i muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12097 (gejsa.cz#408)