Vztah bez sexu

Je obecně známo, že člověk bez sexu vydrží i mnoho let. Naučí se žít v celibátu a po čase hravě odolá všem sexuálním nástrahám. Jak je tomu ale u partnerského vztahu, kdy jeden chce a druhý ne?

Jste někdo, kdo bez sexu nevydrží ani týden nebo Vám stačí žít ve vztahu plném tolerance a důvěry? Jelikož je sex všude kolem nás, vidíme ho v televizi, je volně dostupný v night clubech, sledujeme ho na internetu, je těžké představit si život bez něj. Některé páry spolu však žijí spoustu let, ale nespí v jedné posteli. Proč? Rozhodli se pro dobrovolnou sexuální abstinenci. Důvod je jednoduchý - pilířem vztahu je pro ně silné přátelství.

Důvody sexuální absence »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12160 (gejsa.cz#658)