Vztah založený na sexu

Zažíváte pocity štěstí, kdy se můžete těšit z blízkosti a pozornosti milované osoby? Je k Vám však protějšek pozorný jen v posteli, nebo také při běžném společném soužití? Spojují Vás kromě sexu i jiné zájmy? A co až sex ztratí svoje kouzlo?

Možná, že právě nyní nemáte důvodu se zamýšlet nad otázkou „běžného života“. Cítíte se naprosto báječně, na vrcholu zamilovanosti. Druhý je pro Vás vším. Není však od věci si sundat růžové brýle, a pohlédnout na svět střízlivýma očima. Možná, že ve Vašem vztahu nejde o nic jiného než o sex. Báječný, uvolňující, žhavý, nespoutaný sex, nic však dalšího. Mávnete nad tím rukou, protože nic jiného Vás nyní nezajímá? Nebo uvnitř sebe cítíte, že Vás takový vztah nenaplňuje, neposunuje dál, ale milování se vzdát také nechcete? Jenže, co když žádná budoucnost pro Vás a protějšek není, tedy budoucnost, kde by bylo více, než jen milování?

Středem vztahu je sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12067 (gejsa.cz#301)