Zženštilý muž

Řekne-li se zženštilý muž, pro řadu mužů, ale i žen není tím pravým mužem. Zženštilý muž však vůbec nemusí jít ruku v ruce se slabostí, citovou nevyrovnaností apod. Zženštilý muž může být charismatický, mužný, sexy a něžný zároveň.

Co žena, to jiný vkus. Jsou ženy, které preferují a vyhledávají starší muže s prošedivělými skráněmi. Jsou však i ženy, které jsou přímo magicky přitahovány muži s jemnými rysy. Kombinace andělsky něžné tváře se svalnatým, vypracovaným tělem, je silným magnetem pro nejednu ženu. Jemné rysy učarují, jak ženy mladšího, tak staršího věku. Dalo by se říci, že zženštilý muž bude mít své příznivkyně z řad mladých dívek, ale také zralých žen, které jsou rády rozmazlovány, hýčkány.

Něžný muž s něžnou duší »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12065 (gejsa.cz#299)