Dráždění bradavek

Prsa a především bradavky jsou na doteky a dráždění jedním z nejcitlivějších míst na lidském těle, bez ohledu na pohlaví člověka. Sexuální vzrušení se na bradavkách projevuje jejich mírným zvětšením a ztvrdnutím, které je způsobeno prokrvením.

Krásná, velká a pěkně tvarovaná prsa jsou jedním ze symbolů sexuality a v podstatě to platí jak pro prsa ženská, tak i pro mužské prsní svaly. Každá prsa jsou sice jiná, jedno však mají společné – dvě narůžovělá místečka se zvýšenou citlivostí, kterým se říká bradavky. Není proto divu, že při erotických hrátkách většinou prsa a hlavně** bradavky** hrají důležitou roli.

Bradavky jako erotogenní zóny »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12190 (gejsa.cz#249)