Dráždění bradavek

Prsa a především bradavky jsou na doteky a dráždění jedním z nejcitlivějších míst na lidském těle, bez ohledu na pohlaví člověka. Sexuální vzrušení se na bradavkách projevuje jejich mírným zvětšením a ztvrdnutím, které je způsobeno prokrvením.

Krásná, velká a pěkně tvarovaná prsa jsou jedním ze symbolů sexuality a v podstatě to platí jak pro prsa ženská, tak i pro mužské prsní svaly. Každá prsa jsou sice jiná, jedno však mají společné – dvě narůžovělá místečka se zvýšenou citlivostí, kterým se říká bradavky. Není proto divu, že při erotických hrátkách většinou prsa a hlavně** bradavky** hrají důležitou roli.

Bradavky jako erotogenní zóny

Stejně jako se prsa u různých lidí liš svým vzhledem, tak se liší u jednotlivých jedinců také citlivost jejich bradavek. Někomu mohou k sexuálnímu vydráždění postačovat jemné dotyky a hlazení, jiný člověk zase vyžaduje drsnější zacházení, jako třeba kousání, štípání a tahání. Zatímco u mužů je citlivost bradavek stále stejná, u žen se jejich citlivost obvykle snižuje a zvyšuje v závislosti na menstruačním cyklu. Kromě toho platí pro ženy i muže, že bradavky jsou citlivější v období puberty, někdy však až příliš, takže jejich majitele občas pobolívají bez toho, aniž by se jich nějak dotýkal. Citlivost bradavek nesouvisí s velikostí a tvarem prsou a ani s velikostí bradavek. Udává se, že citlivost bradavek nesouvisí ani s pohlavím. Přesto se většinou podvědomě předpokládá, že při sexu se bude muž zaměřovat na** ženské bradavky**, zatímco** mužské bradavky** zůstanou tak nějak „nedotčené“, což bývá ovšem ke škodě obou partnerů. A jak si s bradavkami co nejvíce užít?

Dráždění bradavek rukama

Fantazii se samozřejmě meze nekladou a tak můžete s bradavkami svého partnera nebo i svými provádět cokoliv. Nejvíce se asi nabízí dráždění bradavek rukama, které může sloužit jako předehra k „pokročilejšímu“ dráždění pomocí například pomocí úst či jiných částí těla, nebo také pomocí různých pomůcek a nástrojů. Pokud jde o dráždění rukama, instinkt vám určitě napoví co dělat. Můžete zkusit například položit dlaň na prs a jemně prsty přejíždět a masírovat bradavky. Jak další stupeň vyzkoušejte bradavku jemně sevřít mezi dvěma nataženými prsty. Kromě toho můžete prsa různě mačkat a svírat, u žen se za ně dá také jemně popotahovat, zvedat je apod. Pokud bradavky nasliníte, zvýšíte tím jejich citlivost na dotek. Popřípadě je možné použít na masírování prsou a bradavek nějaký typ oleje.

Dráždění bradavek pusou a jinými částmi těla

K dráždění bradavek rukama a prsty je vhodné připojit také** dráždění pusou a zuby**. Můžete začít líbáním, jemným cumláním a později vyzkoušet i jemné kousání bradavek. Zde ovšem pozor na příliš silný stisk zuby, abyste partnerovi(ce) nezpůsobili nadměrně bolestivý zážitek. Můžete vyzkoušet „servírovat“ na bradavky také nějaké jídlo, kupříkladu šlehačku nebo roztopenou čokoládu. Kromě dráždění ústy se dají bradavky dráždit například také pohlavními orgány, což je jistě rovněž velmi vzrušující pro obě strany…

Dráždění bradavek erotickými pomůckami

Mezi pomůcky k dráždění bradavek patří například přísavky, někdy obsahující také vibrátor, nebo třeba nejrůznější** řetízky a kolíčky**, které se na bradavky „přicvaknou“ a poté je dráždí svým tlakem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#249)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 31.07.2013 22:58
Re: Dráždění bradavek Zdravím, mám takový dotaz když přítelkyni dráždím jazykem bradavky tak ji zatim nikdy neztvrdli tak mě to trošku zaskočilo. Tak jestli máte nějké vysvetlení

Jiřinka | 30.09.2013 17:01
Re: Dráždění bradavek Mám ráda silné kousání bradavek a moc mě To vzrušuje.Není to náhodou zavislost?Také mě To vzrušuje i jazýčkem. Děkuji předem za odpověď. :-)


Přidat komentář