Dráždění prostaty

Díky televizním reklamám téměř každý zná slovo prostata. Víte ovšem, kde prostata je a jaké jsou její funkce? A tušili jste, že prostata může hrát nesmírně důležitou roli také při sexu?

Kdybychom o prostatě věděli pouze to, co známe z televizních reklam, tak bychom se připravili o spoustu příjemných zážitků a vzrušení. Začněme ale pěkně od začátku. Víte, co je to prostata a kde se nachází?

Co je to prostata? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12189 (gejsa.cz#248)