Erotická masáž Olomouc

Pokud jste už někdy byli na masáži, pak jistě víte, že je to zážitek příjemný. Možná se vám stalo, že vás doteky maséra(ky) tak nějak eroticky navnadily, zvláště pak, pokud byl masér nebo masérka sexy.

Chtěli byste zažít masáž, při které si můžete kromě klasického uvolnění svalů dopřát i pořádnou porci** erotického vzrušení**? Pokud ano, tak je pro vás erotická masáž jako dělaná.

Klasická masáž versus erotická masáž »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12174 (gejsa.cz#118)