Erotické masáže

Erotická masáž může být skvělým zpestřením Vašeho sexuálního života. Může sloužit jako smyslná předehra, nebo nahradit masáž klasickou. Pokud nevíte jak na ni, nezoufejte, existují speciální masérské salóny.

Tyto speciální masérské salóny potom služby erotických masáží nabízejí, a to jak pro jednotlivce, tak i pro dvojice. Nejvíce si ale** erotickou masáž** užijete doma s partnerem či partnerkou.

Co je to erotická masáž? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12166 (gejsa.cz#23)