Erotogenní zóny u ženy

Na těle každé ženy existuje mnoho citlivých míst, ale reakce na jejich dráždění je u každé odlišná. Co Vaši bývalou manželku či partneru vzrušovalo, nemusí být pro tu současnou nic příjemného. Proto Vám nabízíme pár rad a doporučení.

Erotogenní zóny u ženy

Erotogenní zóny se u každého jedince liší. Pro některé lidi je jemný dotek silně vzrušujícím zážitkem, někdo naopak potřebuje delší a silnější hlazení nebo dráždění určitých partií. Erotogenní zóny se nacházejí po celém lidském těle a u každého jedince jsou různé. Stejně jako pro muže, tak i pro ženy je jistě nejvíce vzrušující dráždění pohlavních orgánů. Ale pozor. Podobná erotogenní místa se nacházejí i na hlavě. K tomu, ab byl náš sexuální život uspokojen, je důležité, abychom své erotogenní zóny znali a pokud možno s nimi seznámili i našeho partnera.

U žen mezi erotogenní zóny patří tyto části těla: jsou to samozřejmě pohlavní orgány, bod G, uši, prsa a především bradavky, ušní lalůčky, hýždě, vnitřní část stehen, očí víčka, pupík a břicho, rty, jazyk, krk, dlaně, šíje, záda, prsty, podkolenní jamky, boky, vnitřní strana paží a chodidla.

Jak najít erotogenní zóny u ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12177 (gejsa.cz#150)