Feromony pro muže

Feromony mohou velmi účinně vylepšit náš sexuální, ale i pracovní život, protože tyto přírodní látky vytvářené našim tělem pozitivně působí na pocity protějšího pohlaví. Síla vůně je nepopsatelně fascinující, proto se feromony přidávají hlavně do parfémů.

Každý z nás by rád zvýšil svou sexuální přitažlivost a atraktivitu. Elektrizující sílu parfému s přídavkem feromonu můžete klidně pocítit i na vlastní kůži a rozhodně nebudete litovat! Díky světovým novinkám na trhu sexuálních doplňků se i Vy můžete stát neodolatelným svůdníkem!

Co jsou to feromony? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12167 (gejsa.cz#56)