Feromony pro ženy

Milé ženy. Je vám sympatický nějaký muž? Nebo to od sympatie už přešlo k opravdové lásce? Jenže on to pořád nějak nedokázal pochopit? Vy kolem něj stále chodíte, snažíte se mu to dát najevo, ale on o vás zájem nejeví? Pak vyzkoušejte feromony.

Často se říká, že mezi dvěma lidmi, kteří si jsou na vzájem sympatičtí, funguje chemie. O jakou chemii ale jde? Lidé, aniž by měli nějaké chemické nebo biologické vzdělání, podvědomě poznali, že za lidskými vztahy opravdu stojí chemické procesy. Nejzajímavější je na tom však to, že v dnešní době už nemusíte jen doufat, že právě vaše tělo vylučuje ty správné chemické látky. Dnes si je můžete totiž rovnou koupit. A díky tomu zapůsobit na kohokoliv si jen vyberete. Tak vzhůru do toho.

Těžké seznamování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12171 (gejsa.cz#77)