Jak zlepšit chuť spermatu?

Volba nápojů a potravy ovlivňuje nejen naši postavu, jas očí, lesk vlasů, pevnost nehtů. V případě mužů to, co jí, se promítne také do chutě jejich spermatu. Pokud například muž holduje pálivým pokrmům, pak můžete očekávat jistou štiplavost spermatu.

Nenajde se snad muž, kterému by se nelíbil orální sex. Ostatně to samé je možné říci také u žen. Vraťme se k mužům. Když jsou při milování uspokojováni ústy ženy, pak ty mají při vyvrcholení muže možnost sperma polknout, či si ho nechat nastříkat na ňadra, bříško, nebo si ho ponechat v ústech a později nechat volně vytéci. Některé muže přímo vzrušuje, když žena** spolyká veškeré sperma**, a to do poslední kapičky. Jiný zase upřednostňuje postříkání partnerky, vlasy a obličej nevyjímaje.

Co se týká žen, tak některé uspokojování mužů ústy berou jakou příjemné zpestření milostných hrátek. Jiným však naopak takové uspokojování přímo vadí. Na vině může být chuť partnerova spermatu. Ta může být například palčivá, hořká, slaná.

Životospráva mající vliv na chuť spermatu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12179 (gejsa.cz#163)