Masáž zadečku

Dokonalé pozadí není jen výsadou modelek. Zkuste pár jednoduchých cviků, které Vám zadeček pozvednou a zpevní. Ne každá žena má to štěstí, že jí příroda nadělila dokonalé pozadí.

Máte za sebou porod? Pak se musíte o hezký tvar půlek postarat sama. Obnáší to** cvičení, vhodnou zpevňující kosmetiku a také jíst šestkrát denně v malých porcích**. Myslíte si, že jedinou cestou, jak docílit dokonalého zadečku, je přísná dieta? Tak na to rychle zapomeňte. Sice shodíte pár kil, ale Vaše pozadí rozhodně nebude pevné, nýbrž povislé a scvrklé. Jezte hlavně vlákninu v podobě ovoce a zeleniny, hodně pijte, zhruba 2 - 3 l denně,** uberte z jídelníčku cukry a tuky**. Přidáte-li navíc k takto upravenému jídelníčku cvičení, pak si můžete být jisty, že výsledky se dostaví dříve než byste čekaly.

Opravdu krémy proti celulitidě fungují? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12183 (gejsa.cz#186)