Masáže trochu jinak

Masáže Vám mohou dopřát chvíle plné uvolnění a relaxace. Co takhle vyzkoušet něco netradičního, co Vám může doslova vzít dech? Příjemný prožitek, který obohatí Vaši psychiku a celkové zdraví - to je masáž tak, jak ji neznáte. Inspirujte se!

Již díky starým archeologickým nálezům ze Staré Číny můžeme potvrdit nález lékařských textů, které detailně popisují masážní praktiky s použitím různých léčivých bylin a akupunktury. Staří Egypťané využívali masáž jako součást léčby a první systém masážních pohybů sestavil v roce 1813 Petr Henrik. Zranění vojáci se tak dočkali během první světové války masáží, které ulevily jejich bolestem. Samotné masáže tak patří k nejstarším léčebným prostředkům a jsou velmi oblíbené i dnes.

Blahodárné účinky masáže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12198 (gejsa.cz#639)