Masážní oleje pro erotickou masáž

Erotická masáž dokáže krásně odbourat stres, uvolnit celé tělo, zapomenout na stresy běžného dne a načerpat sexuální energii a nastartovat sexuální jiskření. Vynikajícím pomocníkem jsou masážní oleje pro erotickou masáž.

Oleje Saloos

Oleje Saloos jsou čistě přírodní a mají nádhernou vůni. Jejich účinek umocníte kombinací s aromaterapií stejné značky. Vyrábějí se lisováním oleje z rostlin. Často za studena, což znamená, že olej dosahuje nejvyšších kvalit. Vybírat můžete z celé řady olejů pro masážní účely. Nejsilnější afrodiziakální účinky mají erotika, růže, jasmín a vanila relax.

«« Body oil Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12184 (gejsa.cz#187)