Masturbace žen prsty a rukou

Chcete dokonale poznat své tělo? Zjistit, na co nejlépe reaguje a jak co nejsnadněji dosáhnout orgasmu? V tom případě se nebraňte masturbaci. Dozvíte se tak o své sexualitě vše důležité a poté to využijete v partnerském vztahu.

Masturbace je přirozeným projevem lidské sexuality. Pryč jsou doby, kdy se sebeuspokojování považovalo za něco nepřípustného. Bohužel i dnes existují lidé, kteří mají na masturbaci pohled jako na něco špatného.  Zatímco mužská onanie se chápe jako naprosto běžná věc, ta ženská je tak trochu jiná. Zastaralé názory hoďte za hlavu a pojďme se společně podívat na důvody proč masturbovat.

Masturbace vás naučí, jak dosáhnout orgasmu. Díky masturbaci se dokáže naučit ovládat své vyvrcholení. Masturbace vám pomůže k lepšímu spánku, odbourává stres, povzbuzuje váš mozek a vy se budete moci lépe soustředit na psychickou činnost. Zjistilo se, že když se masturbaci bráníte, dostávají se vám do krve stresové látky. Dále se uvádí, že se masturbací může zmírnit premenstruační syndrom. Masturbace je skvělým řešením v momentě, kdy zrovna nemáte partnera a nechcete pouze sex na jednu noc. Masturbace může být také řešením pro ženy, které mají partnera bez chuti na sex.

Jak dosáhnout orgasmu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12188 (gejsa.cz#247)