Misionářská poloha

Zamilované pohledy, líbání, hlazení, naprostá intimita. To vše představuje misionářská poloha, která se těší velké oblibě u mnoha párů. Jak se dá tato poloha vylepšit a pozměnit?

Misionářská poloha je jednou z nejznámějších a také nejčastěji praktikovaných sexuálních poloh. Muž je v této poloze aktivnější, ale žena by také nikdy neměla zůstávat pasivní. Misionářskou polohu často preferují noví partneři nebo začátečníci. Poloha není příliš náročná a umožňuje dostatečný tělesný kontakt.

Jak na misionářskou polohu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12175 (gejsa.cz#121)