Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Nechcete se smířit se stárnutím, ale zároveň se bojíte plastické operace? Bohužel, ani sebelepší péčí s pomocí krémů nebo masáží nezabrání, aby se vám v obličeji nebo dekoltu neobjevovaly rýhy, kterým říkáme vrásky. Ano, lepší péčí jistě dosáhneme toho, aby se projevy stárnutí mírnily, ale pokud chcete vypadat skutečně dobře, musíte oslovit odborníka. Ne vždy to ale musí být lékař se skalpelem v ruce. Moderní metody nabízejí spoustu technik za pomocí speciálních přístrojů, s jejichž použitím se vám obnoví struktury kůže, které tak nastartují nový proces omlazení. Jednou z těchto metod je i ošetření pleti galvanickou žehličkou. V čem vám pomůže, jak se s ní pracuje a jaké můžete čekat výsledky?

Co je galvanická žehlička »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)