Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Co je galvanická žehlička

Tento přístroj vám pomáhá udržovat pleť svěží a pružnou, a to bez bolesti nebo časového omezení po zákroku. Přístroj, který ovládají profesionálové, kteří vám danou službu provedou v kosmetickém salonu, je velikostně uzpůsoben do ruky a odborník s ním přejíždí po vaší tváři. Na jakém principu funguje? Žehlička produkuje** pozitivní a negativní galvanický proud**. Tato síla vybudí buňky pod povrchem kůže k aktivitě, díky níž se obnovují regenerační procesy kůže, která se obnovuje a tím pádem omlazuje. Obáváte se, že jste pro zákrok příliš mladí nebo naopak staří? Nemusíte. Tato žehlička je natolik chytrá, že identifikuje typ pleti a díky tomu se přizpůsobí celé akci, která obnovuje vaši pleť.

«« Omlazení pleti galvanickou žehličkou Jak vám pomůže galvanická žehlička »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)