Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Jak vám pomůže galvanická žehlička

Samotná masáž galvanickou žehličkou je ovšem jen počátkem celého procesu. Ve druhé fázi se jde mnohem více do hloubky. Do vaší pokožky se vpraví kosmetické přípravky, které z kůže snadno vytáhnou toxiny, které se usadí i v těch nejhlubších částech kůže. Nemusíte se obávat, že váš problém s pletí (vrásky či akné) nějak znehodnotí celý proces péče. Naopak se s těmito problémy snadno vypořádáte. Práce s kosmetickými přípravky je mnohem intenzivnější, když ji vpravujete za pomocí přístroje. Ten totiž kůži více otevře a připraví ji na příjem živin z krémů a přípravků obsažených v nich. Díky tomu se vaše pokožka navíc i lépe regeneruje, protože absorbuje vitamínový koktejl obsažen v přípravcích.

«« Co je galvanická žehlička Jak funguje galvanická žehlička »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)