Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Galvanická žehlička – procedura

Před prací s tímto přístrojem je vám na obličej nanášen gel, který zintenzivní práci s žehličkou. Gel totiž podporuje obnovu pleti. Celý zákrok vám nezabere moc času, trvá tak 10 minut ve dvou fázích po pěti minutách. Po zákroku můžete ihned odejít a věnovat se dalším aktivitám, tudíž si na proceduru můžete skočit i v pauze na oběd. Nemáte podrážděnou pleť, můžete se hned nalíčit a nemusíte se obávat, že bude obličej vystaven nebezpečí znečištění. Proces je bezbolestný a pro správné účinky je třeba zhruba třikrát týdně opakovat masáž. Poté stačí jednou týdně, záleží na intenzitě problému. Tu vám určí odborník, abyste dosáhli vyčistění pleti po měsíci, což je optimální výsledek celého procesu.

Pokud se žehlička využívá k péči o vlasy, pak se sáhne i po prostředcích podporujících růst vlasů. Jakmile se totiž aktivují buňky pokožky hlavy, je schopna mnohem více reprodukovat aktivní buňky, které rozpoutají obnovující procesy. Logicky se nabízí, že vám budou lépe růst vlasy,  ovšem zkvalitní se i kštice samotná. Bude silnější, lesklejší a objemnější. Žehlička pomůže** nejen ženám, ale i mužům**, proto po ní jistě rádi sáhnou pánové, kterým vlasů povážlivě ubývá. Pokud se rozhodnete koupit si galvanickou žehličku, můžete ji používat vy i váš partner. Investice se vyplatí.

«« Využití galvanické žehličky Pro koho je galvanická žehlička určena »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)