Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Pro koho je galvanická žehlička určena

Tuto kosmetickou proceduru ocení především ženy, které se chtějí zbavit vrásek v oblasti obličeje a krku. Nebo do salonu, kde proceduru provádějí, mohou přijít ti, kteří trpí akné, jizvičkami či flíčky nebo kruhy pod očima.Nemusíte se obávat omezení, pokud máte lupénku, ekzémy či jiné kožní problémy a nezáleží ani na vašem věku. A pro ty, kteří trpí celulitidou, tu máme skvělou zprávu. I s tím si galvanická žehlička poradí, jelikož vytváří elektromagnetické pole, které se v průběhu žehlení vytváří a díky tomu se odbourávají i tuky.

«« Galvanická žehlička – procedura Využití galvanické žehličky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)