Omlazení pleti galvanickou žehličkou

Trápí vás vrásky, povadlá pleť a příznaky stáří? Nemusíte se svěřit do rukou plastických chirurgů. Dnes existují velmi účinné metody, které invazivní zákroky nahradí. Stačí vědět, jaké to jsou.

Využití galvanické žehličky

Pokud se rozhodnete pro ošetření galvanickou žehličkou, je nejlepší oslovit odborníka. Není to z toho důvodu, že by využití žehličky v domácím prostředí bylo nebezpečné. Naopak, manipulace s ní je snadná. Jde ale o proces samotný. Je to kosmetické ošetření, kde máte relaxovat, nechat pracovat jiné a vy si užívejte péči a hýčkání. Pokud ale zatoužíte mít přístroj doma, jak už jsme zmínili, není to nic složitého. Připravte si asi 8000 korun, které žehlička stojí. Pokud se rozhodnete využít služeb kosmetického salonu, cena ošetření se pohybuje v rozmezí od 500 do 2000 korun. Záleží na lokaci salonu, i odbornosti, ovšem ne vždy musí platit – čím dražší, tím lepší. Dejte proto na reference jiných.

Chcete využít péče galvanické žehličky? Zeptejte se známých nebo se podívejte na internetu, kde podle zkušeností ostatních najdete kvalitní studio. Galvanická žehlička je jedním z nejoblíbenějších přístrojů, které si ženy nemohou vynachválit. Procedura je jednak velmi příjemná a masáž relaxační, účinek je ovšem intenzivní jako s pomocí invazivního zákroku. Toto ovšem nebolí, zabere vám to dvě desítky minut času a ubere několik let. To minimálně za vyzkoušení stojí.

«« Pro koho je galvanická žehlička určena Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12196 (gejsa.cz#624)