Petting, necking

Jste mladí lidé a těšíte se na zajímavý večer či erotický zážitek? Podívejte se jak zažít bezpečný sex a co v této oblasti přináší petting a necking. Myslete ale také na bezpečnost.

Petting je** bezpečný sex** a v celém světě si tento způsob oblíbili zejména mladí lidé a tak si hned v úvodu položíme otázku, proč nezačít právě s ním? Petting je určen pro mladé lidi a jej jimi mnohdy označován jako jejich první sex. Petting může být ale také předehrou k běžným sexuálním praktikám.

Co znamená petting? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12186 (gejsa.cz#232)