Pomůcky pro tantra masáž

Co je to tantrická masáž a jaké pomůcky se během tantrické masáže používají? Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné, co byste měli o tantrické masáži vědět. Tantrická masáž se pro vás může stát nezapomenutelným zážitkem.

Tantrická masáž je určena ženám, mužům a také párům. Tantrická masáž se pro vás může stát velmi nevšedním a silným zážitkem. Tento typ masáže lidé popisují jako velmi uvolňující smyslnou a naplňující energií. Cílem tantrické masáže je naprostá relaxace těla a harmonizace energie. Během tantrické masáže se užívají jemné, láskyplné doteky, které slouží k uvolnění energie. Když se rozhodnete vyzkoušet tantrickou masáž, zažijete během ní mnoho pocitů. Někdo popisuje tantrickou masáž především jako velmi vzrušující, pro jiné je tato masáž spíše relaxační. Odborníci na tantrickou masáž využívají klasické prvky masáže s tantricko - taoistických technikami. Během tohoto velmi intimního rituálu dochází k rozproudění energie. Tato jedinečná masáž přináší celému tělu vzrušení a něhu. Tantrická masáž vyžaduje také užití pomůcek.

Pomůcky pro tantra masáž »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12193 (gejsa.cz#280)