Sex na veřejnosti

Chtěli byste s partnerem nějak oživit váš sexuální život? Už vás trochu nudí stále dokola stejný sex ve vaší ložnici? Vzrušuje a láká vás představa toho, že se budete milovat někde venku? Tak směle do toho!

Možná vás někdy napadlo, jaké by to asi bylo milovat se někde venku, třeba v lese, na rozkvetlé louce, u nějakého nádherného vodopádu, na vrcholku hory. Nebo máte zcela jiné představy? Láká vás k prožití milostných hrátek váš balkón, lavička v parku, výtah nebo veřejné záchodky? Ať jsou vaše o představy o vzrušujícím** sexu mimo domov** jakékoliv, proč jim nedat volný průchod?

Proč vyzkoušet sex mimo domov? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12182 (gejsa.cz#178)