Stříkání sperma na tělo a obličej

Stříkání sperma na tělo a obličej patří k sexuálním praktikám, se kterými se častěji setkáváme v pornofilmech než v reálu. Nicméně i mezi námi jsou takoví, které facial, neboli stříkání do tváře vzrušuje.

Sexuálních praktik je víc než dost. Kdo se sexu pravidelně věnuje, má ho rád a rád experimentuje, jistě si nevystačí s jednou polohou, kterou donekonečna opakuje. Nejen muži, ale i ženy vymýšlejí při sexuálních hrátkách různé sexuální hry, polohy, praktiky, používají erotické pomůcky a jinak si zpestřují svůj sexuální život, aby každý pohlavní styk stál skutečně za to. Mezi sexuální praktiky, které nejsou až tak časté, ovšem také mají něco do sebe, patří stříkání sperma na tělo a obličej.

Stříkání sperma na obličej »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12191 (gejsa.cz#274)