Tantrické masáže - Moravskoslezský kraj

Tantrické masáže nám pomáhají k láskyplnému přijetí svého těla a jeho vzrušení. Díky tomu se člověk naučí vnímat orgasmus celým svým tělem. Tantra Vám představí nové sexuální prožitky, které jste dosud neznali a počítejte s tím, že Vám poblouzní smysly.

Překlad slova** TANTRA** je "splétat". V** tantrických masážích** je toho spojeno opravdu hodně. Sami se budete divit, jak Vás dokáže tahle spirituální cesta osvobodit od zlých myšlenek a strachů.

Co je tantra? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12161 (gejsa.cz#3)