Ženská ejakulace - squirt

Milé dívky, ženy a dámy. Pokud se vám někdy při velmi silném orgasmu stalo, že vám z pochvy vyteklo nebo vystříklo větší množství tekutiny a vy se bojíte, že jste se počůrala, nebo nevíte, co se to vlastně stalo, pak čtěte dále.

Některým ženám se stává, že mají těsně před vyvrcholením pocit, jakoby se jim najednou chtělo silně čůrat. Některé ženy nevědí, o co jde, takže domnělé „čůrání“ zadrží a tím si bohužel pokazí celý orgasmus. Ve skutečnosti totiž nejde o žádné močení, ale o tzv. mokrý orgasmus neboli squirt.

Co je to mokrý orgasmus? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12180 (gejsa.cz#166)