Ztráta sexuální touhy

Užíváte si naplno sexuálního života a najednou se vše vytratí. Proč tomu tak je? Ať je to u vás nebo vašeho partnera, nemusíte ještě věšet hlavu. Poradíme, jak obnovit sexuální touhu.

Jestli nastane situace, kdy si přestanete užívat sex, tak to může být z různých příčin. Může to být určitou rutinou, kdy se s partnerem okoukáte a nejčastěji je nejlepším lékem změna stereotypu. Může se také stát, že člověku se přihodí třeba špatná událost, která změní jeho psychiku. Určitým zásahem je i narození potomka. A pak se také nabízí pozdní věk, kdy sexuální touha už není tak velká. Podívejme se na tyto nejčastější příčiny ztráty sexuální touhy a uvidíte, jak je řešit.

Rutina v sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12185 (gejsa.cz#217)