Erotická show - autoerotika

Vzrušuje vás představa, že se před vámi svlékne úplně cizí žena? A nejen to, dokonce vám dovolí, abyste se jí dotýkal, hladil její boky, olizoval šlehačku z jejich krásných nahých prsou? Pokud by se vám tohle líbilo, pak vězte, že nic není nemožné.

Zdál se vám někdy neuvěřitelně živý erotický sen, ve kterém se před vámi svlékla velmi** krásná a vnadná žena**? Nebo se vám něco takového nikdy nezdálo, ale přesto vás představa takového snu velice vzrušuje? Ať už se vám takový sen někdy zdál nebo ne, tak si buďte jistí, že sny se mohou stát skutečností. Stačí jen trochu chtít. A když už jsme u toho snu, pouhým svlékáním to skončit nemusí…

Vzrušující erotická show jako hlavní program oslavy narozenin »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12205 (gejsa.cz#63)